W ciągu ostatnich kilkunastu lat powstało wiele dobrych darmowych gier. Większość z nich jest przeznaczona głównie dla osób lubiących tryb multiplayer. Dzisiaj przedstawię wam kilka najlepszych gier na komputery osobiste.

Counter Strike na czele podium

Na pierwszym miejscu Counter Strike: Global Offensive. Gra, w której naszym zadaniem jest pokonanie pięciu przeciwników przeciwnej drużyny. W tym celu zostajemy połączeni do drużyny pięcioosobowej a naszym celem jest podłożenie bomby, rozbrojenie jej lub eliminacja przeciwników. Świetna gra, w której możemy rywalizować z innymi graczami a przy okazji zdobywać rangi dzięki czemu będziemy przydzielani do coraz to mocniejszych przeciwników.

Wypróbuj Fortnite

Kolejną grą jest Fortnite. Tytuł stworzony przez Epic Games. Świetna gra, w której zostajemy wyrzuceni na wyspę razem z setką innych graczy a naszym zadaniem jest przetrwać jako ostatni i tym samym odnieść zwycięstwo. Frotnite jest nastawiony przede wszystkim na rywalizacje. Oprócz tego fajnym urozmaiceniem gry jest możliwość zdobywania surowców i budowania różnych budowli np. ścian czy schodów.

Zagrajmy w LoL’a

Trzecim tytułem jest League of Legends. Kolejna gra multiplayer, w której naszym zadaniem jest razem z drużyną pokonać przeciwników. W lolu gra toczy się na symetrycznej mapie, naszym zadaniem jest pokonanie wież przeciwnika i zniszczenie tzw. Nexusa. Tytuł bardzo jest rozbudowany. Do dyspozycji mamy dziesiątki postaci a każda z nich posiada inne umiejętności. Istnieje wiele technik na wygranie a sama nauka podstaw trawa wiele godzin. Gra bardzo ciekawa i nastawiona na rywalizacje. Oprócz tego występuje w niej system rang. Dzięki niemu możemy grać z mocniejszymi przeciwnikami w raz z naszym postępem.

Stary, ale modny Metin 2

Ostatnią grą na dzisiaj będzie Metin2. Jest to MMO RPG, w którym wcielamy się w jedną z 5 klas. Jest to gra, w której naszym zadaniem jest zdobywanie doświadczenia, ulepszanie ekwipunku i pokonywanie różnorodnych Bossów. W metine zmierzymy dziesiątkami różnego rodzaju przeciwników. jest to gra, która wciąga na setki godzin. Oprócz tego w grze jest możliwość ulepszania ekwipunku za pomocą rzeczy podniesionych z przeciwników, handel z innymi graczami i rywalizacja z nimi.

W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi spędza sporo czasu przed komputerem. Grają w gry, które wciągają ich na całe dnie. Jak w takim przypadku powinni zareagować rodzice? Sprawdź co mają do powiedzenia w tym temacie specjaliści z ogólnotematycznego portalu https://www.ciekawa.pl.