John Marston, rewolwerowiec, kowboj z krwi i kości, to postać doskonale już znana fanom gier wideo. Red Dead Redemption to kontynuacja udanej serii, ale o całkiem różniącej się od pierwowzoru fabule, choć podobnie osadzonej w świecie listów gończych i kar śmierci za kradzież konia czy bydła.

Na dawnych preriach Północnej Ameryki – Kowboj, rewolwerowiec

Fabularnie gra nawiązuje do ostatnich lat prawdziwie Dzikiego Zachodu, do którego na wielką skalę wkracza kolej i przemysł. Historia roztacza się wokół Johna Marstona, jego perypetii na prawdziwie dzikim zachodzie, czasie kiedy szybkość i celność tego osobnika nieraz uratowały mu życie. O jego podróży przez szerokie prerie dawnej Północnej Ameryki, o wyzwaniach, jakie go czekały w każdym z odwiedzanych miasteczek.

Red Dead Redemption – Z prawem lub też nie

Tu znajdziemy dobrze napisany i rozwinięty wątek główny i dziesiątki zadań pobocznych. Wiele ciekawych i niepowtarzalnych misji, które tylko czekają na odkrycie i pomyślne ukończenie. Kilka dolarów do zarobienia dla strudzonego rewolwerowca, który nie zawsze idzie w parze z prawem.

Dać ponieść się akcji w Red Dead Redemption

Tutaj świetna oprawa i stylizowana muzyka sprawiają, że czujemy się częścią tej historii. Że tworzymy ją i dzielimy razem z głównym bohaterem. Przeżywamy na własnej skórze. Dajemy się ponieść dynamicznej akcji, wielu strzelaninom, konnym pościgom i błyskawicznym ucieczkom.

Gra w Red Dead Redemption to jak sen z otwartymi oczyma

W Red Dead Redemption przemierzamy Dziki Zachód wzdłuż i wszerz podziwiając bajeczne krajobrazy, wsłuchując się w głos natury. Mimo to nie pozwalamy sobie na zachwyt, ale stale wyczekujemy najgorszego. Jesteśmy czujni, pewni w siodle i śpimy z jednym otwartym okiem.

RDR przenosi w przeszłość

Gra stworzona przez jednych z najlepszych obecnie producentów została przygotowana i dopracowana w każdym detalu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego silnika graficznego jest się czym zachwycić i to mimo tego, że powstała już kilka lat temu. To fantastyczna fabularnie historia, wielowątkowa, głęboka, która garściami czerpie z przeszłości, z historii.

Więcej artykułów o najpopularniejszych grach znajdziesz w serwisie www.egracze.pl.