E-sportGry komputerowe

Gry komputerowe czy można na tym zarobić?

Od wieków starsze pokolenie ma tendencje do narzekania na młodsze. Dzisiaj również zauważamy jak starsi nie rozumieją młodszego pokolenia. Często droga, którą wybiera młoda osoba jest nie do zaakceptowania dla rodziców.
Tak jak kiedyś nie wyobrażano sobie innej przyszłości jak praca w polu, tak dzisiaj, wielu rodziców nie wyobraża sobie jak ich syn miałby zarabiać na grach.
Coraz więcej szkół decyduje się uruchomić klasy o profilu e-sportowym, oznacza to, że klasy te będą kładły w pewnym stopniu nacisk na rozwijanie dzieci w kierunku profesjonalnego grania w gry. Jeszcze kilka lat temu takie kierunku były dla rodziców nie do pomyślenia.

Garry’s Mod – Kreatywna gra
Zarobki niektórych Polskich graczy na scenie e-sportowej oscylują w granicach kilkuset tysięcy dolarów.
Adrian z Łodzi skarży się, że rodzice nerwowo reagują na plany syna : „Mój ojciec uważa, że powinienem zostać mechanikiem mimo, że nie mam pojęcia na temat naprawy samochodów, to nie moja bajka”.
Trudne jest zrozumienie pokolenia, którego przemiany świata są tak błyskawiczne a niepewność zawodów coraz większa. Okazuje się już teraz, że można robić zakupy bez sprzedawców w sklepie. Ta skala zautomatyzowania i zurbanizowania doprowadza do pewnych wykluczeń pewnej grupy zawodowej, więc może warto posłuchać i spróbować rozumieć, gdzie widzą się młodzi za kilkanaście lat

Related posts
E-sportGry komputeroweKomputery

Czy w kasynach online można obstawiać zakłady sportowe?

Zakłady bukmacherskie, czyli zakłady sportowe, cieszą się wielkim powodzeniem wśród graczy…
Read more
Gry komputerowe

Steam guard – najważniejsze informacje

Steam Guard to bardzo przydatne narzędzie, które wpływa znacząco na nasze bezpieczeństwo…
Read more
E-sport

E-sport - czy można go traktować jak sport?

E-sport nie jest już niczym nowym. Nawet w telewizji możemy oglądać rozgrywki z…
Read more

1 Comment

Dodaj komentarz